Fransa Cumhurbaşkanı Ukrayna Özel Temsilcisi ile Toplantı
Fransa Cumhurbaşkanı Ukrayna Özel Temsilcisi Pierre Heilbronn’un Türkiye’ye gerçekleştireceği resmi ziyaret kapsamında 21 Eylül 2023 Perşembe günü saat 10.00’da Birliğimizde bir toplantı gerçekleştirilmiştir.
21 Eylül 2023
Türkiye, İnşaat Devler Liginde  İkinciliği Korudu
Rusya-Ukrayna arasında süren savaşın yarattığı kayıp ve artan proje maliyetleri ile risklere karşın Türkiye, 2022 yılındaki performansıyla bu yıl “Dünyanın En Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi” listesinde 40 firma ile yer aldı.
25 Ağustos 2023
İnşaat Sektöründe Daralma Hızlandı
TMB Başkanı Eren: "Hükümetimizden 2023 yılı için gerek kamu müteahhitlerinin, gerek konut sektörünün sorunlarını çözecek adımlar bekliyoruz."
30 Kasım 2022
Yeni Atanan Büyükelçilerimiz ile Toplantı
Yurt dışı görevlerine yeni atanan Büyükelçilerimiz ile tanışma ve bilgilendirme toplantısı, Dışişleri Bakan Yardımcısı Yasin Ekrem Serim'in katılımı ile TMB Başkanı Erdal Eren’in ev sahipliğinde 24 Kasım 2022 tarihinde TMB Binası’nda gerçekleştirilmiştir.
24 Kasım 2022
TMB Tanıtım Filmi - TR
Türkiye Müteahhitler Birliği, faaliyetleri ve üyeleri hakkında kısa bilgi veren kurumsal tanıtım filmi, Türkçe
02 Eylül 2022
TMB İnşaatçıların Coğrafyası - Tanitim Filmi - 2011
“İnşaatçıların Coğrafyası” projesi kapsamında çoğunluğu Birliğimiz üyelerinden oluşan 54 kişi ile yüz yüze görüşmeler yapılmış ve kitap haline getirilmiştir. Görüşülen kişilere ait video çekimlerinden bölümlerin yer aldığı bir tanıtım filmi üretilmiştir.
09 Nisan 2021
CICA
EIC
GLOBAL ABC
WORLD WATER COUINCIL
FOCIC
DEİK
DÜNYA ENERJİ KONSEYİ TÜRK MİLLİ KOMİTESİ
YTMK

Verdiğimiz hizmetleri geliştirmek amacıyla çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgiye bu linklerden ulaşabilirsiniz. Bilgilendirme Metni Çerez Politikası Metni Devam