TMB Heyeti, Riyad’da Düzenlenen “Future Projects Forum”a Katıldı, 20-21 Mayıs 2024

TMB Başkanı Erdal EREN başkanlığındaki TMB heyeti 20-21 Mayıs 2024 tarihlerinde Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da düzenlenen “6. Future Projects Forum”a katıldı.

TMB Başkanı Erdal EREN, Başkan Vekili Müfit EREN, Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik ÖZ, Genel Sekreter Fuat KASIMCAN ve üye firma temsilcilerinden oluşan TMB heyeti, 20-21 Mayıs 2024 tarihlerinde Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da Saudi Contractors Authority (SCA) tarafından düzenlenen “6. Gelecek Projeler Forumu (6. Future Projects Forum-FPF)”na katılarak, Suudi işveren kuruluş ve firmalarla görüş alışverişinde bulundu.

Suudi Arabistan’a düzenlenen ziyaret kapsamında TMB Başkanı Erdal EREN başkanlığındaki Yönetim Kurulu Temsil Heyeti, T.C. Riyad Büyükelçisi Prof. Dr. Emrullah İŞLER’i makamında ziyaret ederek, Türk müteahhitlik firmalarının ülkedeki faaliyetleri, ülkede önümüzdeki dönemde gerçekleştirilmesi öngörülen projeler, iş fırsatları ve geçmiş dönem firma sorunları hakkında istişarede bulundu.

TMB Başkanı Erdal EREN başkanlığındaki Yönetim Kurulu Temsil Heyeti ayrıca, Suudi Arabistan Belediye, Kırsal İşler ve Konut (MOMRAH) Bakanı Majed bin Abdullah AL-HOGAİL ile özel bir toplantıda bir araya geldi.

Verdiğimiz hizmetleri geliştirmek amacıyla çerezler kullanıyoruz. Daha fazla bilgiye bu linklerden ulaşabilirsiniz. Bilgilendirme Metni Çerez Politikası Metni Devam